BASIN

Atakare Eğitim Kurumları, Kare Anaokulu Yönetim Kurulu Başkanı Aydan Gömügen Tuncay Yılın İş Kadını ve Yılın En İyi Eğitimcisi Ödüllerine layık görüldü

Atakare Eğitim Kurumları, Kare Anaokulu Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Genel Sekreteri Aydan Gömügen Tuncay; 18. İnternet Medyası Magazin Oskarları Ödül Töreni’nde “Yılın İş Kadını Ödülü” ve Dijital Dünyanın Enleri Türkiye’nin İnternet Dünyası Ödül Töreninde “Yılın En İyi Eğitimcisi Ödülüne” layık görüldü.

Eğitim sektörü başta olmak üzere; ülkemize katma değerini esirgemeyen, çocukların beşeri, sosyal ve bireysel gelişimine katkı sağlayan, göstermiş olduğu üstün nitelik ve duyarlılık ile her daim örnek teşkil eden Aydan Gömügen Tuncay, bu anlamlı ödüllerin kendisi için büyük önem taşıdığını belirtti. Vizyonu ve misyonu doğrultusunda ilkelerini daima ileri taşıyacağını aktaran; Aydan Gömügen Tuncay birlikten doğan güç ile geleceğe hazır, emin adımlar ile ilerleyeceklerini vurguladı.


Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Emel ERCAN
Basın, Yayın ve İletişim Danışmanı
0533 170 97 40

Aydan Gömügen Tuncay’ın Uluslararası Down Sendromu Federasyonu ile ilgili projeleri tüm hızıyla devam ediyor

Atakare Eğitim Kurumları, Kare Anaokulu Kurucusu ve Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Genel Sekreteri Aydan Gömügen Tuncay; Yalıkavak Bodrum Beach’de gerçekleştirdiği Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali ardından; Bursa Down Şefler Projesi için kolları sıvadı.

UDF Genel Sekreteri Aydan Gömügen Tuncay, Bursa ziyareti ardından; KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’yü makamında ziyaret etti. Tuncay; Kıbrıs’ın ulusal yayını olan Kanal T’de canlı yayına katıldı.

Atakare Eğitim Kurumları, Kare Anaokulu Kurucusu ve Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Genel Sekreteri Aydan Gömügen Tuncay; Türkiye’de gerçekleştirdikleri “Her şey 1 Farklı Olacak” sloganı ile ülkemizde 21 il ve yurtdışında ise 22 ülkenin de katılım sağladığı projeler ile adından söz ettirdi. Başarılı yükselişi, gerçekleştirdiği projeleri ve duyarlılığı ile Down Sendromlu bireylerin eğitim, kültür, sanat, sağlık, istihdam gibi alanlarda öncü bireyler olmasına katkı sağladıklarını belirtti.


Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Emel ERCAN
Basın, Yayın ve İletişim Danışmanı
0533 170 97 40

Yılın En İyi İş Kadını Ödülü Atakare Eğitim Kurumları, Kare Anaokulu Kurucusu ve Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Genel Sekreteri Aydan Gömügen Tuncay’a takdim edilecek

İnternet medyasında 18. yılını dolduran Magazinci.com’un geleneksel hale getirdiği 'Magazin Oskarları Ödül Töreni 1 Mayıs 2018 tarihinde Kalamış Wyndhan Grand Hotel’de gerçekleşecek.

Ev sahipliğini www.magazinci.com Yayın Yönetmeni Nurettin Soydan’ın yapacağı Magazinci.com 18. Yıl İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde, iş, medya, televizyon, müzik, sinema ve tiyatro dallarında bir çok ünlü isme ödülleri takdim edilecek.

İnternet Medyası Yılın En İyileri 2018 Ödül Töreni’nde; Yılın En İyi İş Kadını Ödülü ise Atakare Eğitim Kurumları, Kare Anaokulu Kurucusu ve Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Genel Sekreteri Aydan Gömügen Tuncay’a takdim edilecek.

Bu görkemli gecede ülkemize katma değerini esirgemeyen, eğitim başta olmak üzere, bireylerin gelişimine katkı sağlayan, göstermiş olduğu üstün nitelik ve duyarlılık ile her daim örnek teşkil eden Aydan Gömügen Tuncay bu anlamlı ödülü büyük bir onur duyarak alacağını belirtti. Vizyonu ve misyonu doğrultusunda ilkelerini daima ileri taşıyacağını aktaran; Aydan Gömügen Tuncay birlikten doğan güç ile geleceğe hazır, emin adımlar ile ilerleyeceklerini vurguladı.


Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Emel ERCAN
Basın, Yayın ve İletişim Danışmanı
0533 170 97 40

FUTBOLUN EFSANELERİ MELEK YÜZLER İLE BULUŞUYOR.

2. Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali; 5-7 Ağustos 2018 tarihleri arasında K.K.T.C Girne’de gerçekleşecek. Uluslararası Down Sendromu Federasyonu 2. çıkartması ile yine adından söz ettirecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Bodrum Yalıkavak’da dünyada bir ilke imza atan; Uluslararası Down Sendromu Federasyonu şimdide Kıbrıs’ta futbolun efsaneleri ile melek yüzleri buluşturuyor.

UDF öncülüğünde; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Belediyesi himayesinde, Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği’nin katkıları ile 5-7 Ağustos 2018 tarihleri arasında Girne’de “Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali”nin ikincisi düzenleniyor.

UDF Başkanı Muhammed Abdullah Tuncay ve UDF Genel Sekreteri aynı zamanda Kare Anaokulu Kurucusu Aydan Gömügen Tuncay’ın projesi kapsamında gerçekleşecek olan festivalde “Futbolun Efsaneleri ile Melek Yüzler” bir araya geliyor. Bu gururun coşkusu tüm hızıyla devam ediyor.

“Her şey 1 Farklı Olacak” sloganı ile Türkiye’de 21 şehir ve yurtdışında 22 ülkede gerçekleştirdiği başarılı yükselişi gerçekleştirdiği projeler ile destekleyen UDF; Down Sendromlu bireylerin eğitim, kültür, sanat, sağlık, istihdam gibi alanlarda öncü bireyler olmasına katkı sağlıyor.

5-7 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleşecek olan 2. Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali tüm heyecanı ile siz değerli izleyicileri ve katılımcılarını bekliyor.


Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Emel ERCAN
Basın, Yayın ve İletişim Danışmanı
0533 170 97 40

Türkiye’nin Barış Elçisi ve Elmas Çocuğu ERSİN FAİKZADE; Kare Anaokulu Eğitim Elçisi ve Uluslararası Down Sendromu Federasyonu’nun Barış Temsilcisi olarak yepyeni projelere imza atıyor.

Okul öncesi eğitimde İngilizce ve Fransızca dil eğitimleri ve çoklu zeka kuramı ile sektöründe fark yaratan Kare Anaokulu, Türkiye’nin Barış Elçisi ve Elmas Çocuğu Ersin Faikzade ile yepyeni projelerde yerini alarak, sosyal sorumluluk ve duyarlılıkları ile fark yaratıyor. Çoklu müzik türlerindeki başarısı ile dünyanın en güçlü Tenor sanatçısı olan Ersin Faikzade; uluslararası arenada ülkemizi temsil ederek, insanı proje ödülleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Eğitim ve öğretimin hızla geliştiği toplumumuzda; alanında ayrıcalık yaratan Kare Anaokulu, çoklu zeka kuramı ile iletişim ve etkileşimde en üst seviyede eğitim veriyor. İngilizce ve Fransızca olarak 2 ayrı dil üzerine yoğunlaşan Kare Anaokulu, okulların açılacağı şu dönemde; Türkiye’nin Barış Elçisi ve Elmas Çocuğu Ersin Faikzade ile sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verirken, Uluslararası Down Sendromu Federasyonu işbirliğinde ulusal arenada boy göstermeye hazırlanıyor.

Kare Anaokulu; mutluluk, kalite, memnuniyet ve sürekli gelişim ile özgün öğretim programlarını bilimsel yöntemlerle tüm öğrencilerine eşit şartlarda kullandırarak kendine ve topluma yararlı, başarılı, yaşama duyarlı, mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Sevgi dolu bir ortamda gelecek nesillerin kendilerinden emin ve ne istediklerini bilen bireyler olarak yaşamalarına imkan tanıyor. İlkeleri ve eğitim anayasasından vazgeçmeyen Kare Anaokulu Ersin Faikzade ile 2018-2019 Yılı Eğitim Döneminde sosyal duyarlılıklarını ön plana çıkartmayı hedefliyor.


Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Emel ERCAN
Basın, Yayın ve İletişim Danışmanı
0533 170 97 40